تهاتر چیست؟

تهاتر به معنای مبادله پایاپای است در این روش طرفین معامله در یک قرارداد تعیین می کنند جهت رفع نیاز های خود کالا و تجهیزات و خدمات را در یک زمان و مکان مشخص با یک دیگر مبادله نمایند. در این روش به هیچ وجه از پول نقد و.. استفاده نمی شود.

برای مطالعه بیشتر در ارتباط با تهاتر متریال و مصالح ساختمانی اینجا را کلیک کنید

بلوک هبلکس چیست؟

بلوک اتو کلاو AAC یک نوع بلوک ساختمانی است که از مصالح خاصی تشکیل شده است. AAC به معنای "بتن سلولی خاکستری" است و به دلیل وزن سبک و عایق حرارتی بالا، در ساختمان های مسکونی و تجاری بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

بلوک های هبلکس،سیپورکس،هوادار اتوکلاو شده و AAC با هم هم خانواده می باشند.

تهاتر بلوک هبلکس و لیکا در شرکت تامیناتور

بلوک هبلکس چگونه ساخته می شود؟

بلوک اتو کلاو AAC با استفاده از فرآیند اتوکلاوینگ (Autoclaving) تولید می شود. در این فرآیند، مخلوط آب، سیمان، شن و پودر آلومینا به صورت قالب های بزرگ در دستگاه اتوکلاو قرار می گیرد. با تأثیر بخار آب و حرارت، رئكشن شيميائيي رخ مي‌دهد كه منجر به تولید گازهای حجيم در داخل قالب ها می شود. به عبارت دقیق‌تر، پس از جذب گازهای حجيم در دستگاه اتوكلاف، قالب‌ها به صورت يكپارچه و با تشكيل ساختار سلولی به دست می آیند.

بلوک هبلکس دارای چه ویژگی های فنی است؟

1. وزن سبک: بلوک های اتو کلاو AAC به دلیل وزن سبک، حمل و نقل آسان تری را فراهم می کنند و نصب آسان تری در محل ساختمان را امکان پذیر می سازند. 

2. عایق حرارتی: بلوک های اتو کلاو AAC دارای خصوصیات عایق حرارتی بالا هستند. این خصوصیت باعث کاهش نفوذ حرارت به داخل ساختمان در تابستان و نفوذ سرما در زمستان می شود.

 3. عایق صوت: بلوک های اتو کلاو AAC دارای خصوصیات عایق صوت بالا هستند. این خصوصیت باعث کاهش نفوذ صدا به داخل یک واحد مسکن گردیده و جهش صدای خارج رفع شده است.

4. مقاوم در برابر آتش: بلوک های اتو کلاو AAC مقاوم در برابر آتش می باشند.

بلوک لیکا چیست؟

بلوک لیکا یک نوع بلوک ساختمانی است که از مواد ساختمانی مانند بتن، سیمان و شن تشکیل شده است. این بلوک ها به صورت مستطیل شکل با ابعاد استاندارد تولید می‌شوند و در ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می‌شوند.

تهاتر بلوک هبلکس و لیکا در شرکت تامیناتور

بلوک لیکا دارای چه ویژگی های فنی  است؟

1. عایق حرارتی: بلوک لیکا دارای خصوصیات عایق حرارتی بالاست که باعث کاهش نفوذ حرارت به داخل ساختمان می‌شود. این خصوصیت باعث صرفه جوئی در هزینه های گرمایش و سرمایش محل سکونت می‌شود. 

2. عایق صوت: بلوک لیکا دارای خصوصیات عایق صوت بوده و باعث کاهش نفوذ صدا به داخل ساختمان می‌شود. این خصوصیت منجر به افزایش راحت‌سپار بودن محیط داخلی ساختمان می‌شود.

 3. مقاومت بالا: بلوک لیکا دارای مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه است. این خصوصیت باعث افزایش عمر مفید ساختمان و کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری مکرر می‌شود. 

4. پایداری ساختاری: بلوک لیکا دارای پایداری ساختاری بالایی است و در برابر نفوذ رطوبت و تغییرات جوانب آب و هوایی مقاوم است. 

5. قابل استفاده در ساختمان های چند منظوره: بلوک لیکا قابل استفاده در ساختمان های مسکونی، تجاری، صنعتی و حتی عموم علاقه مندان به خانه های خودساز است. 

6. قابل شستشو: بلوک ليكاميكروپورس با قابليت شستشوري يكپارچه، از نظر بهداشتي مناسب است.

تهاتر بلوک های هبلکس و لیکا به چه صورت است؟

بلوک های هبلکس،لیکا و دیگر مصالح سفت کاری نسبت به حجم مالی کمی که در ساختمان سازی دارند معمولا به صورت نقدی و اعتباری تامین می شوند.

اما وجود دارند سازندگانی که تمایل دارند بلوک های هبلکس،لیکا و دیگر مصالح سفت کاری را تهاتری تامین نمایند.

در اینجا بر حسب تعداد واحد های ساختمانی در حال ساخت شرایط متفاوت می باشد.

اگر پروژه ساختمانی بصورت انبوه سازی یا حجم بالایی داشته باشد، می شود متریال و مصالح در خواستی را با ملک در حال ساخت از خود پروژه،واحد آماده،خودرو،زمین ،ویلا ،مغازه تجاری سایر املاک و مستغلات تهاتر نمود.

اگر پروژه ساختمانی کمتر از 20 واحد داشته باشدو در وسعت کوچک یا متوسط باشد ،بلوک هبلکس یا لیکا و سایر مصالح سفت کاری باخودرو یا اموال کم قیمت تهاتر می شود.

اما در اینجا  شرکت تامیناتور با ارائه راهکار هایی هوشمندانه ، تمامی موانع از جمله مشکلات ذکر شده را از میان برداشته و سبب شده تا سازندگان و کارفرمایان دارای هر پروژه با هر مقیاسی در هرمرحله از ساخت بتوانند با استفاده از تهاتر متریال و مصالح در خواستی خود را تهاتر نمایند.

سازندگان محترم جهت تامین تهاتری بلوک هبلکس،لیکا و دیگر مصالح ساختمانی اینجا را کلیک  نمایید

فواید تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری :

  • تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری روش نوین تامین مالی پروژه می باشد
  • تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری روشی نوین جهت تامین متریال و مصالح ساختمانی در زمان رکودمی باشد.
  • تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری  نیازی به پول نقد ندارد.
  • تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری موجب افزایش فروش تولید کننده و تامین کننده می گردد.
  • تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاریباعث می شود سازنده به جای صرف وقت جهت پیش فروش واحد در حال ساخت آنرا به تولید کننده یا تامین کننده  واگذار نماید.
  • تهاترهبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری موجب می شود تولید کننده یا تامین کننده با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات از کاهش سرمایه خود به دلیل تورم جلوگیری نماید. 
  • در کل تهاتر هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری موجب افزایش رضایت طرفین قرارداد می گردد.

تولید کنندگان و تامین کنندگان تهاتری هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری اینجا را کلیک کرده تا کارشناسان تامیناتور در اسرع وقت جهت معرفی سازندگان با شما تماس حاصل نمایند