تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از شهید فیاضی (فرشته)، بین بانک تجارت و گردشگری، پلاک 2794، واحد 8
taminator.co@gmail.com
09358000182 | 22798046 - 021
تماس با ما

مقالات تخصصی


تهاتر آسانسور و پله برقی

تهاتر آسانسور و پله برقی

آسانسور و پله برقی از متریال های مهمی می باشند که علاوه بر کاربرد گسترده هزینه بالایی را نیز برای سازنده به عمل می آورد. از این رو بسیاری از سازندگان تمایل دارند که این نوع متریال را با املاک و مستغلات خود تهاتر نمایند

به روز رسانی سیستم فروش متریال و مصالح ساختمانی با استفاده ازتهاتر

به روز رسانی سیستم فروش متریال و مصالح ساختمانی با استفاده ازتهاتر

با گذشت زمان و تغییرات مکرر شرایط بازار و ظهور رقبای جدید هر مجموعه تولیدی و تامین کننده ای باید با استفاده از ابزار ها و روش های نوظهور خود را از رقبا متمایز کند تابتواند در نیل به اهداف خود که همان فروش بیشتر می باشد ،به درستی حرکت نماید.

تهاتر مصالح ساختمانی ناجی انبوه سازان

با تدوین دستورالعمل ۹ صفحه‌‌‌ای شراکت دولت با انبوه‌‌‌سازان برای ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تا حدودی چالش های این ابرطرح دولتی (ساخت 4میلیون مسکن) کاهش پیدا خواهد کرد.اما همچنان باید در نظر گرفت با توجه به وضعیت رکود فروش فعلی وضعیت تامین اعتبار پروژه ها توسط انبوه سازان نیز دارای چالش هایی خواهد بود.اما در این میان تامین متریال و تجهیزات و مصالح ساختمانی به صورت تهاتری می تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف انبوه سازان ایفا نماید.

تحلیلی بر بازار املاک تجاری و اداری

تحلیلی بر بازار املاک تجاری و اداری

مواجهه املاک تجاری و اداری با ۸ چالش باعث شده است این دو نوع ملک در کورس قیمت‌ها از مسکن جا بمانند و تجاری‌ها در تورم ملکی یک‌سال اخیر آخر شوند. مازادسازی مال‌ها به عنوان چالش قدیمی و همچنین کاهش شدید صرفه خرید برندهای خارجی در کنار تغییر کرونایی سبک خرید، سرمایه‌گذاران این املاک را در مخمصه قرار داده است. بازار اداری‌ نیز اسیر رکود ناشی از دورکاری شرکت‌ها شده است. پنج راهکار برای رفع چالش‌ها پیشنهاد می‌شود.

هفت قانون فروش موفق

هفت قانون فروش موفق

فروش حرفه‌ای مانند آشپزی ترکیبی از علم و هنر است. هرگز بدون این هفت ماده اولیه ارزشمند، قدم به آشپزخانه نگذارید. اگر برای طبخ غذای خود، هر یک از آن‌ها را در اختیار ندارید یا آن‌ها را با نسبت یا ترتیب اشتباه با‌ هم ترکیب کنید، هیچ فروشی انجام نمی‌شود.

مجله اینترنتی
بخش مجله اینترنتی تامیناتور مکانی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیاتمان با یکدیگر است.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها