تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از شهید فیاضی (فرشته)، بین بانک تجارت و گردشگری، پلاک 2794، واحد 8
pst.co.ir@gmail.com
021-22798046
تماس با ما

مجله اینترنتی


مجله اینترنتی هلدینگ نوآوران


تامین متریال پروژه های ساختمانی

تامین متریال پروژه های ساختمانی

طبق اطلاعات ارائه شده از سایت آمار قیمت مصالح ساختمانی در 6 ماه نخست سال 1401 بیش از 20%افزایش قیمت را نسبت به پایان سال قبل تجربه کرده است.با وجود طولانی بودن پروسه ساخت مسکن ، تغییرات شاخص های اقتصادی منجر به ایجاد مشکلات عدیده ای برای سازندگان می گردد.از این رو سازندگان در جستجوی مسیری  برای کاهش اثرات بی ثباتی ها بر روند کاری خود می باشند.مجموعه تامیناتور با رصد و آگاهی از شرایط بازار همواره به عنوان مشاوری امین اقدام به ارائه راهکار هایی  برای تامین متریال پروژه های ساختمانی نموده است . تامین اعتباری و تهاتری متریال ساختمانی از جمله طرح هایی است که به واسطه آن سازندگان با صورت مطمئن اقدام به تامین متریال می نمایند زیرا با انجام توافق با تامین کنندگان کالا و خدمات در طول قرار داد قیمت ها ثابت بوده و سازندگان با خیالی آسوده اقدام به ساخت واحد می نمایند. از سوی دیگر سازندگان برای تامین هزینه ساخت نیازی به پیش فروش واحد ها و انتظار برای فروش واحد خود نداشته و هزینه های ساخت با تهاتر و خرید اعتباری متربال صورت می پذیرد.  

تحلیلی بر بازار املاک تجاری و اداری

تحلیلی بر بازار املاک تجاری و اداری

مواجهه املاک تجاری و اداری با ۸ چالش باعث شده است این دو نوع ملک در کورس قیمت‌ها از مسکن جا بمانند و تجاری‌ها در تورم ملکی یک‌سال اخیر آخر شوند. مازادسازی مال‌ها به عنوان چالش قدیمی و همچنین کاهش شدید صرفه خرید برندهای خارجی در کنار تغییر کرونایی سبک خرید، سرمایه‌گذاران این املاک را در مخمصه قرار داده است. بازار اداری‌ نیز اسیر رکود ناشی از دورکاری شرکت‌ها شده است. پنج راهکار برای رفع چالش‌ها پیشنهاد می‌شود.

هفت قانون فروش موفق

هفت قانون فروش موفق

فروش حرفه‌ای مانند آشپزی ترکیبی از علم و هنر است. هرگز بدون این هفت ماده اولیه ارزشمند، قدم به آشپزخانه نگذارید. اگر برای طبخ غذای خود، هر یک از آن‌ها را در اختیار ندارید یا آن‌ها را با نسبت یا ترتیب اشتباه با‌ هم ترکیب کنید، هیچ فروشی انجام نمی‌شود.

مجله اینترنتی
بخش مجله اینترنتی تامیناتور مکانی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیاتمان با یکدیگر است.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها