تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از شهید فیاضی (فرشته)، بین بانک تجارت و گردشگری، پلاک 2794، واحد 8
taminator.co@gmail.com
09358000182 | 22798046 - 021
تماس با ما

مجله اینترنتی


مجله اینترنتی گروه تامیناتور


تهاتر آسانسور و پله برقی

تهاتر آسانسور و پله برقی

آسانسور و پله برقی از متریال های مهمی می باشند که علاوه بر کاربرد گسترده هزینه بالایی را نیز برای سازنده به عمل می آورد. از این رو بسیاری از سازندگان تمایل دارند که این نوع متریال را با املاک و مستغلات خود تهاتر نمایند

تهاتر پنجره دو جداره

تهاتر پنجره دو جداره

نقش پنجره دوجداره در ساختمان به عنوان یکی از عوامل مهم در حفظ حرارت و صدا در ساختمان مطرح است. این نوع پنجره شامل دو لایه شیشه است که بین آن‌ها فضای خالی وجود دارد. این فضا باعث می‌شود که حرارت و صدا به خوبی جذب و منتقل نشود.تهاتر مصالح ساختمانی یکی از روش های فروش و توزیع مصالح ساختمانی بصورت غیر نقدی است. در این فرآیند،  تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان مصالح ساختمانی با پیمانکاران و سازندگان قرارداد می‌بندد و سپس این مصالح را به پیمانکاران و سازندگان ساختمان عرضه می‌کند. هدف اصلی تهاتر مصالح ساختمانی، تأمین و توزیع بهتر و کارآمدتر مصالح ساختمانی می باشد.

تهاتر بلوک هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری

تهاتر بلوک هبلکس،لیکا و مصالح سفت کاری

انواع بلوک هبلکس، سیپورکس،اتوکلاو AAC و لیکا بلوک هایی هستند که در سفت کاری ساختمان از آن ها استفاده می شود.در این مقاله قصد داریم ضمن تعریف انواع بلوک های هبلکس و لیکا، روش های تهاتر این دست ازمصالح سفت کاری را بررسی نماییم.

تهاتر کاشی و سرامیک با املاک و مستغلات

تهاتر کاشی و سرامیک با املاک و مستغلات

یکی از روش های در حال رواج تامین کاشی و سرامیک پروژه های ساختمانی تهاتر آن ها با املاک و مستغلات می باشد، در این روش تامین کنندگان و تولید کنندگان کاشی و سرامیک مورد نیازپروژه های ساختمانی را در یک زمان و مکان مشخص ( در قالب قرارداد) تحویل سازندگان داده و به جای وجه نقد،آپارتمان یا سایر املاک و مستغلات را دریافت می نمایند.

تهاتر اسکلت ساختمانی

تهاتر اسکلت ساختمانی

تهاتراسکلت ساختمان که شامل تهاتر اسکلت بتنی(میلگرد و بتن) و فلزی می باشد یکی از بهترین روش های تامین مالی پروژه از طرف سازنده می باشد.همانگونه که اشاره شد اسکلت ها به دو دسته ی بتنی و فلزی تقسیم می شود.هریک بنا بر ویژگی و شرایط خود مزیت هایی را نسبت به روش دیگر دارد.

به روز رسانی سیستم فروش متریال و مصالح ساختمانی با استفاده ازتهاتر

به روز رسانی سیستم فروش متریال و مصالح ساختمانی با استفاده ازتهاتر

با گذشت زمان و تغییرات مکرر شرایط بازار و ظهور رقبای جدید هر مجموعه تولیدی و تامین کننده ای باید با استفاده از ابزار ها و روش های نوظهور خود را از رقبا متمایز کند تابتواند در نیل به اهداف خود که همان فروش بیشتر می باشد ،به درستی حرکت نماید.

تهاتر مصالح ساختمانی ناجی انبوه سازان

با تدوین دستورالعمل ۹ صفحه‌‌‌ای شراکت دولت با انبوه‌‌‌سازان برای ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن تا حدودی چالش های این ابرطرح دولتی (ساخت 4میلیون مسکن) کاهش پیدا خواهد کرد.اما همچنان باید در نظر گرفت با توجه به وضعیت رکود فروش فعلی وضعیت تامین اعتبار پروژه ها توسط انبوه سازان نیز دارای چالش هایی خواهد بود.اما در این میان تامین متریال و تجهیزات و مصالح ساختمانی به صورت تهاتری می تواند نقش مهمی در پیشبرد اهداف انبوه سازان ایفا نماید.

تامین متریال پروژه های ساختمانی

تامین متریال پروژه های ساختمانی

طبق اطلاعات ارائه شده از سایت آمار قیمت مصالح ساختمانی در 6 ماه نخست سال 1401 بیش از 20%افزایش قیمت را نسبت به پایان سال قبل تجربه کرده است.با وجود طولانی بودن پروسه ساخت مسکن ، تغییرات شاخص های اقتصادی منجر به ایجاد مشکلات عدیده ای برای سازندگان می گردد.از این رو سازندگان در جستجوی مسیری  برای کاهش اثرات بی ثباتی ها بر روند کاری خود می باشند.مجموعه تامیناتور با رصد و آگاهی از شرایط بازار همواره به عنوان مشاوری امین اقدام به ارائه راهکار هایی  برای تامین متریال پروژه های ساختمانی نموده است . تامین اعتباری و تهاتری متریال ساختمانی از جمله طرح هایی است که به واسطه آن سازندگان با صورت مطمئن اقدام به تامین متریال می نمایند زیرا با انجام توافق با تامین کنندگان کالا و خدمات در طول قرار داد قیمت ها ثابت بوده و سازندگان با خیالی آسوده اقدام به ساخت واحد می نمایند. از سوی دیگر سازندگان برای تامین هزینه ساخت نیازی به پیش فروش واحد ها و انتظار برای فروش واحد خود نداشته و هزینه های ساخت با تهاتر و خرید اعتباری متربال صورت می پذیرد.  

تحلیلی بر بازار املاک تجاری و اداری

تحلیلی بر بازار املاک تجاری و اداری

مواجهه املاک تجاری و اداری با ۸ چالش باعث شده است این دو نوع ملک در کورس قیمت‌ها از مسکن جا بمانند و تجاری‌ها در تورم ملکی یک‌سال اخیر آخر شوند. مازادسازی مال‌ها به عنوان چالش قدیمی و همچنین کاهش شدید صرفه خرید برندهای خارجی در کنار تغییر کرونایی سبک خرید، سرمایه‌گذاران این املاک را در مخمصه قرار داده است. بازار اداری‌ نیز اسیر رکود ناشی از دورکاری شرکت‌ها شده است. پنج راهکار برای رفع چالش‌ها پیشنهاد می‌شود.

هفت قانون فروش موفق

هفت قانون فروش موفق

فروش حرفه‌ای مانند آشپزی ترکیبی از علم و هنر است. هرگز بدون این هفت ماده اولیه ارزشمند، قدم به آشپزخانه نگذارید. اگر برای طبخ غذای خود، هر یک از آن‌ها را در اختیار ندارید یا آن‌ها را با نسبت یا ترتیب اشتباه با‌ هم ترکیب کنید، هیچ فروشی انجام نمی‌شود.

مجله اینترنتی
بخش مجله اینترنتی تامیناتور مکانی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات و تجربیاتمان با یکدیگر است.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...